ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
تیم پارس جنوبی جم از ابتدای فصل جاری لیگ برتر مشکلات مالی متعددی را تجربه کرده است. آنها که در ابتدای فصل حدود12 بازیکن اصلی خود را از دست دادند، با جذب نفرات جوان و چند بازیکن باتجربه توانستند نتایج خوبی کسب کنند و در نیمه بالای جدول رده بندی لیگ برتر قرار داشته باشند.

 

با وجود این عملکرد خوب از سوی تیم تحت هدایت مهدی تارتار اما مشکلات مالی یکی از موانع اصلی بر سر راه پارس جنوبی بوده است. نماینده جم در لیگ برتر با اینکه مالکیتش متعلق به منطقه ویژه پارس جنوبی است، به دلایل قوانین موجود در وزارت نفت و مصوبه مجلس نمی تواند از امکانات این وزارتخانه عریض و طویل استفاده کند و شرکت های خصوصی ای که در گذشته به این تیم کمک می کردند هم امسال به وعده هایشان عمل نکردند.
در حالی که فقط 5 مسابقه تا پایان فصل جاری لیگ برتر باقی مانده، اعضای تیم پارس جنوبی فقط 35 درصد از مبالغ قراردادهایشان را دریافت کردند و این باشگاه بدهی های زیادی نیز دارد.
از این رو چهارشنبه شب بازیکنان پارس جنوبی جم در پست مشترک اینستاگرامی گلایه های تندی را مطرح و اعلام کردند در بازی با سپیدرود به عشق هواداران با تمام وجود ظاهر می شوند و بعد از این مسابقه اگر مشکلات مالی حل نشود، تصمیماتی می گیرند که عواقبش به عهده مسئولان استانی و شهرستان جم خواهد بود.


بازیکنان پارس جنوبی در اینستاگرام خود نوشته اند:
با سلام خدمت هواداران فهیم و دوست داشتنی تیم پارس جنوبى جم. ما بازیکنان، کادر فنى، کادر پزشکى و تدارکات تیم تا این لحظه از هیچ تلاشى براى خوشحال کردن شما و موفقیت تیم دریغ نکردیم و همیشه با تمام توان در تمرینات و مسابقات شرکت کردیم تا بتوانیم لحظه اى دل شما عزیزان را شاد کنیم، ولى متاسفانه علیرغم قول‌هاى مکررى که مسئولان شهر جم و باشگاه دادن تا این لحظه هیچکدام محقق نشده از این رو بازیکنان با تمام توان در بازى با سپیدرود به خاطر شما هواداران شرکت می کنیم و بعد از بازى با سپیدرود هر اتفاقى افتاد عواقبش متوجه مسئولان باشگاه و استان است. چون فوتبال حرفه ى ما است و تنها درآمد ما از این شغل تامین می شود. تا امروز کمترین دریافتى در بین ١٦ تیم لیگ برتر در این فصل را داشتیم و با توجه به پتانسیل های موجود در منطقه هیچ عزمى براى موفقیت تیم دیده نمی شود. دیگر کارد به استخوانمان رسیده، با آرزوى موفقیت در بازى با سپیدرود . یا على».

 

 


باید منتظر ماند و دید هفته آینده چه اتفاقاتی درباره تیم موفق و خوب نفتی لیگ برتر رخ می دهد


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پارس ,جنوبی ,برتر ,سپیدرود ,بازیکنان ,مشکلات ,پارس جنوبی ,مشکلات مالی ,بازیکنان پارس ,تمام توان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

واگویه های یک دهه -60 Official Web Amir Arta کارت ویزیت - بنر - تراکت - طرح لایه باز derakhte danesh موزیک فایر - متن آهنگ جدید - آتش موزیک masterfilm.ir ایران سایت