ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
 

حذف یک گزارشگر دیگر از شبکه سه بعد از فردوسی پور

به گزارش خبرورزشی، حذف عادل فردوسی پور و برنامه ۹۰ از شبکه سوم سیما، جنجالی‌ترین اتفاق ممکن در هفته‌های اخیر بود که حواشی بسیاری در پی داشت. با این حال، به نظر می‌رسد پروژه کمرنگ کردن گزارشگران دیگر نیز در این شبکه کلید خورده است. موضوع به برنامه گزارش ورزشی مربوط می‌شود. برنامه‌ای که به پخش مستقیم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ساعات پایانی شب اختصاص دارد.
تا همین یک ماه قبل، اجرای این برنامه مشترکاً برعهده محمدرضا و رضا جاودانی بود. این دو، روی آنتن زنده با یکدیگر شوخی می‌کردند و انرژی خوبی بر برنامه گزارش ورزشی حاکم بود، اما اتفاقات پیچیده‌ای رخ داد تا این برنامه با حذف یک مجری راهش را ادامه دهد.
ماجرا این است که محمدحسین میثاقی به یکباره تصمیم به ترک برنامه ستاره ساز گرفت تا به نوعی جانشین عادل فردوسی پور در یک برنامه مهمِ تحلیل و گزارش فوتبال به نام فوتبال برتر» از شبکه سوم سیما شود. با این اتفاق، مدیران شبکه تصمیم گرفتند محمدرضا را جانشین میثاقی کنند. 
از آنجا که ستاره ساز، پیش از شروع برنامه گزارش ورزشی پخش می‌شود، با تصمیم عجیب مسئولان شبکه سه، رای به حذف از برنامه گزارش ورزشی داده شد تا این مجری در دو برنامه پشت سر هم، روی آنتن نرود.
طی هفته های اخیر، حتی تعداد گزارش‌های پخش زنده ای که به داده می‌شد نیز کاهش یافته و به نظر می‌رسد روند تغییرات گسترده در شبکه سه سیما گریبان او را هم گرفته است. 
از سوی دیگر شنیدیم ناظران پخش اعتقاد دارند برنامه گزارش ورزشی با اجرای تک نفره رضا جاودانی، ریتم جذاب خود را از دست داده و نیاز به یک مجری پرانرژی دیگر دارد، ولی باز هم تصمیم گیرندگان در گروه ورزش شبکه سه اجازه نمی‌دهند به این برنامه برگردد.
گویا دامنه تغییرات در شبکه سوم سیما همچنان ادامه دارد و باید منتظر اتفاقات بیشتری باشیم؛ تغییراتی مثل اضافه شدن گزارشگران جدیدی که به خاطر گزارش‌های جنجالی شان در فضای مجازی، شهرت عجیبی برای خود ساخته اند


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: برنامه ,شبکه ,ورزشی ,گزارش , ,سیما ,گزارش ورزشی ,برنامه گزارش ,محمدرضا ,عادل فردوسی ,برنامه گزارش ورزشی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فوت بهنام صفوی بیت کوین - ارز دیجیتال دانلود آهنگ و فیلم , سریال با زیرنویس فارسی سانسور خاطرات لی لی خرید ساعت مچی سواچ رولکس کاسیو زنانه دخترانه 1398 تور تعطیلات مرداد 98 | تور عید غدیر 98 | ماهبان تور سایت امنیتی قرارگاه شب|متفاوت ترین سایت امنیتی آلبوم نوین صنوبر کتابخانه ی عمومی شهداء تازه شهر